O zabiegu depilacji cukrowej

Przed zabiegiem wskazane jest wykonanie peelingu. Dzięki temu depilacja będzie skuteczniejsza. Pasta cukrowa usuwa nawet drobne włoski, jednak najlepsze efekty przynosi, gdy mają one około 5 mm.

Przed zabiegiem warto odpowiednio przygotować skórę. Kosmetyczka zadba o to, aby była ona odpowiednio odtłuszczona i osuszona. W przygotowaniach mogą pomóc specjalne pudry, ale doskonale sprawdza się także mąka ziemniaczana!

Takie przygotowanie skóry sprawia, że pasta cukrowa doskonale przyczepia się do włosków.

 

Depilacja cukrowa - na ciepło i na zimno

Depilacja cukrowa na zimno - wystarczy rozgrzać w palcach niewielką ilość pasty. Potem należy rozsmarować ją na depilowanym fragmencie ciała - pod włos. Fragment pasty należy odrywać zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów.

 

Depilacja cukrowa na ciepło - delikatnie ogrzaną pastę nakładamy na skórę. Kolejnym etapem jest przyłożenie paska materiału. Wielu osobom sposób ten przypomina depilowanie woskiem, jednak pasta cukrowa jest o wiele delikatniejsza!

Delikatna skóra wymaga odpowiedniej troski. Zalecamy depilację cukrową w wersji na zimno! Jest to doskonały wybór także dla osób z żylakami i tendencją do pękających naczynek.

Opinie naszych Klientów:

  • Depilacja cukrowa to był strzał w 10! Skuteczna i delikatna metoda depilacji. Polecam

    Ewa

  • Alternatywa dla wosku - i to mniej bolesna. Depilacja cukrowa to doskonała metoda depilacji dla mojej delikatnej skóry.

    Marta

  • Wcześniej używałam depilatora. Depilacja pastą cukrową jest o wiele przyjemniejsza. Polecam

    Gosia